نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

جذب کاربر طراحی سایتچگونگی جذب کاربر به سوی طراحی سایت

مدیران وب سایت ها همواره در صدد این بوده که بازدید طراحی سایت خود را به هر نحو افزایش داده و به گونه ای ترافیک را روانه ی سایت خود سازند. در واقع ترافیک سایت آیتمی است که همواره در صدر توجه مدیران طراحی وب سایت قرار دارد چرا که این اتفاق مقدمات سودآوری برای رونق کسب و کار خواهد بود . توجه داشته باشید که ورود هر کاربر به سایت شما می تواند به منزله فرصتی برای تقویت مارکتینگ شما باشد. ضمن این که هر کاربری نیز الزاما برای طراحی سایت شما سودمند نخواهد بود.و شما می بایست برای کاربر مد نظر خود برنامه ریزی نمایید. مسئله این جاست که هدایت جامعه هدفی که متقاضی خدمات و یا کالای شما می باشد به سوی طراحی سایت شما چگونه ممکن خواهد بود . در ادامه با شرح برخی پارامترها به بیان تکنیک هایی در این زمینه خواهیم پرداخت.

جذب حداکثر ترافیک به سوی سایت

در واقع روانه ساختن ترافیک در آسان ترین و ارزان ترین روش ، موردی است که در برنامه ی استراتژیک تبلیغات و بازاریابی شرکت ها قرار می گیرد . هدف گیری و جذب کاربران بالقوه که می توانند در جامعه هدف ما باشند ، بهترین گزینه در ترافیک هدایتی به سوی سایت می باشد . نکته ی مهم این جاست که هرچه بتوان حجم بیش تری ترافیک را روانه ی طراحی سایت ساخت ، خرید بیش تری نیز خواهیم داشت و در نتیجه هزینه های صرف شده برای مواردی چون تبلیغات ، سئو و بهینه سازی سایت نیز جبران خواهد گردید.

تبلیغات کلیکی

از جمله روش هایی که می تواند کاربران را به سوی طراحی سایت شما هدایت نماید ، تبلیغات کلیکی در سایر سایت ها می باشد . این روش نیز بعضا توسط متخصصین سئو و بهینه سازی سایت به منظور شناساندن سایت به گوگل مورد استفاده قرار می گیرد. در این تبلیغات با کلیک بر روی آن می توانند مستقیم به طراحی وب سایت شما هدایت شوند. اما این تبلیغات نیز معایب خود را دارا هستند و بسیاری از منتقدان به دلایل مختلفی آن را در بهینه سازی سایت موثر نمی دانند.

سئو سایت

آیتم های مختلف سئو سایت و یا بهینه سازی سایت می توانند از گوگل به عنوان ابزاری در هدایت کاربران به سوی طراحی سایت شما استفاده نمایند. از طرفی همان طور که ذکر شد ، سئو امری به صرفه بوده و حتی بر روی یک طراحی سایت ارزان نیز به سادگی قابل اجرا می باشد. اگرچه سئو نیازمند صرف هزینه و وقت می باشد ، با این حال با توجه به نتایج آتی آن که رونق کسب و کار شما می باشد ، به شدت به صرفه خواهد بود. امروزه موتورهای جستجو به عنوان بازاریابان قوی شناخته شده اند که کاربران را به واسطه ی کلمات کلیدی انتخابی آن ها به لیستی از نتایج شامل طراحی سایت های مختلف مرتبط با موضوع درخواستی هدایت می نمایند . هم چنین نیازمند بودن کاربران به خدمت و یا کالای خاص موردی است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

تبلیغات در سایت های پرترافیک

به عنوان یک اصل کلی در بازاریابی ، همواره تبلیغات امری بسیار مهم در جذب مشتری تلقی می گردد . طبعا فضای وب و طراحی سایت ها نیز از این امر مستثنا نخواهد بود. لذا توجه داشته باشید که تبلیغات در سایت های پرترافیک می تواند عامل موثری در جهت دیده شدن طراحی سایت شما و نیز هدایت کاربران باشد( مانند سئو سایت ).
به علاوه شما می توانید ایجاد بنر تبلیغاتی در سایت های پرترافیک در جذب ترافیک و روانه ی کاربران به سوی طراحی وب سایت خود گامی بسیار عالی بردارید.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری نیز به این دلیل با کلیه ی تبلیغات متمایز می گردد که رابطه ی تنگاتنگی با گرافیک دارد . در واقع گرافیک بنر سبب می شود که کاربر تصمیم بگیرد که به طراحی سایت شما سر بزند یا خیر . تبلیغات بنری با ایجاد گرافیک زیبا و نیز درج آدرس سایت علاوه بر گام مهمی در تقویت برندینگ می تواند همانند سئو ، کاربران را روانه ی طراحی سایت شما نماید و موجبات افزایش ترافیک سایت را فراهم سازد. تحلیل ها حاکی از آن است که بصری سازی و زیبایی ظاهری طراحی وب سایت از جمله مواردی هستند که در ذهن کاربر برجا خواهند ماند و بدین صورت نام تجاری شما در ذهن کاربر هک خواهد گردید .

طراحی سایت ارزان:: بازدید از این مطلب : 613
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

سئو سایتآموزش و یادگیری سئو سایت (بهینه سازی برای موتورهای جست و جو)

گام اول – علاقه و کنجکاوی

اگر می خواهید فرآیند سئو و یا همان بهینه سازی سایت را یاد گرفته و بر روی طراحی سایت خود پیاده نمایید ، در ابتدا می بایست علاقه ی لازم برای این کار را داشته باشید ، به علت این که فرآیند های بهینه سازی وقت گیر بوده و در طول زمان نسبتا زیاد عملی می باشند ، در نتیجه اگر علاقه و کنجکاوی زیادی ندارید ، این آموزش برای شما سودمند نخواهد بود.

گام دوم – استفاده از مراتب یادگیری

آموزش و یادگیری سئو سایت نیز مانند هر تخصص دیگر دارای مراتب و مراحل مختلفی می باشد ، در این مورد نیز می بایست این فرآیند و آموزش در سطوح و مراحل گوناگونی مورد بحث قرار گیرد. به علاوه کار در این زمینه بسیار بسیار حساس بوده و در صورت بروز اشتباه گوگل شما را شناسایی کرده و احتمال بلاک شدن و حذف شدن طراحی سایت شما از لیست گوگل وجود خواهد داشت. این سطوح مختلف بهینه سازی عبارتند از :

مبتدی کامل (کاملا بی تجربه)

در این مرحله عملا شما هیچ پایه و یا سابقه ی کاری در زمینه ی بهینه سازی سایت ندارید و همان گونه که مطرح شد، در صورت بروز اشتباه ممکن است مجبور به پرداخت تاوان سنگینی گردید.

صلاحیت عمومی

در این سطح نیز شما صرفا قادر به انجام وظایف خود خواهید بود ، دقت داشته باشید که این انجام کار نیز می بایست با نظارت کلی یک متخصص صورت گیرد و در غیر این صورت ممکن است شما شاهد هیچ پیشرفتی در طراحی سایت خود نباشید.

صلاحیت کلی

در این سطح شما می توانید در زمینه ی سئو اظهار نظر نموده و نظرات خود را برای آزمایش عملی سازید به علاوه شما قادر به حل مشکلات مختلفی که برای افراد مبتدی بهینه سازی سایت به وجود می آید می باشید.

متخصص

در این سطح شما واقعا حرفه ای بوده و می توانید بر محتواهای تولید شده در طراحی سایت ها نظارت کنید هم چنین شما قادر خواهید بود که با صرف حداقل هزینه از یک طراحی سایت ارزان بهترین استفاده را نموده و تمامی موارد سئو سایت را در آن پیاده نمایید.

گام سوم – شناسایی موارد بی اهمیت در بهینه سازی سایت

این گام ، یک مرحله ی بسیار مهم در امر بهینه سازی سایت تلقی می شود . شما باید بدانید که چه مواردی برای گوگل اصلا مهم نیستند . در این صورت شما قادر خواهید بود که سئو سایت را به صورت حرفه ای انجام دهید. متاسفانه بسیاری از متخصصان سایت امروزه وقت خود را روی موارد بی اهمیت در زمینه ی بهینه سازی سایت صرف کرده و درمقابل نیز نتیجه ی دلخواه خود را نمی گیرند.که این باعث افزایش هزینه ی سئو شده و با اصل طراحی سایت ارزان کاملا در تقابل قرار دارد.

گام چهارم – تمرکز ویژه بر طراحی سایت ارزان

توجه داشته باشید که در انجام هر کاری کارفرما می خواهد با صرف کم ترین هزینه بهترین نتیجه را از آن خود کند.لذا شما نیز به عنوان یک متخصص در سئو و بهینه سازی سایت ، می بایست اخلاق را در این کار رعایت نموده و او را به سوی مطلوب خود رهنمون سازید. به علاوه هرگز این نکته را فراموش نکنید که آشنایی با کد های دستوری html در طراحی وب سایت در واقع از بزرگترین مهارت ها در سئو سایت تلقی می شود.

سئو سایت

گام پنجم – شکست مقدمه ی پیروزی

اگر شما در این زمینه تازه کار هستید ، به احتمال زیاد در این زمینه شکست های فراوانی خواهید خورد. به یاد داشته باشید که در صورتی که در این زمینه حرفه ای فعالیت کنید می توانید در عرض چندین سال به یک متخصص حرفه ای سئو سایت بدل گردید. با کمی تحقیق و پرس و جو متوجه خواهید شد که هر متخصص بهینه سازی سایت ، در سابقه ی خود شکست های فراوانی را تجربه کرده است. به علاوه شما باید به تیم سئو خود اجازه ی شکست بدهید . این مسئله ای است که بسیاری آن را پشت سر گذاشته اند . در این زمینه داستانی معروف از “ تام واتسون ” بنیانگذار شرکت بزرگ کامپیوتری i.b.m نقل می کنند که :

یکی از کارمندانش اشتباه بزرگی مرتکب می شود و مبلغ ده میلیون دلار به شرکت ضرر می زند ! این کارمند به دفتر واتسون احضار شده و پس از ورود میگوید : تصور می کنم باید از شرکت استعفا دهم !
واتسون در جواب پاسخ میدهد : شوخی می کنید ؟؟ ما همین الآن مبلغ ده میلیون دلار بابت آموزش شما هزینه کردیم !
لذا توصیه ی ما بر این است که از شکست های فراوان در این زمینه دلسرد نگردید و از آن ها درس گرفته و بر اصل طراحی سایت ارزان تکیه کنید.

گام ششم – محتوای مناسب و جذاب در طراحی سایت

در مقالات پیشین نیز بر تولید محتوا به صورت حرفه ای و کاربرپسند تاکید نمودیم . به خاطر داشته باشید نوشته ای که به منظور چاپ و انتشار طراحی شده است از اهمیت بیشتری در بهینه سازی وب سایت برخوردار می باشد . در زمینه های نویسندگی و نیز رسانه های اجتماعی معطوف کردن نگاه سایرین به نوشته های خود نسبتا ساده تر می باشد . این بستر سبب فراهم آوردن محیطی امن برای شما شده که در صورت شکست ، بازخوردها را دیده و خود را در معرض افراد باهوش تر و نیز آگاه به مسائل سئو قرار داده و نیز مقایسه نمایید.

گام هفتم – هنر ها و مهارت های رقبا را از یاد نبرید.

همواره در سئو تاکید بر اصل آنالیز رقبا می گردد. به منظور این که فرآیند بهینه سازی سایت واقعا موثر واقع گردد ، شما احتیاج به آموزشی با بستر دانش گسترده شامل موارد زیر را خواهید داشت :

بازاریابی منظم – مدیریت پروژه – هوشیاری تجاری – مهارت های نگارش – مهارت های ارائه – مهارت های رهبری و مدیریت افراد

نتیجه گیری

در پایان این کلید طلایی در بهینه سازی سایت را به خاطر داشته باشید : یادگیری عمیق هرگز در چندین ساعت و یا چند روز اتفاق نخواهد افتاد . لذا اگر قرار است که از صفر شروع کنید در ابتدای فعالیت سئو خود این سه پیشنهاد را مدنظر قرار بدهید :

کنجکاو باشید، بدین صورت که با شنیدن هر چیزی در مورد سئو سعی در یافتن پاسخ این سوال باشید .
اصل طراحی سایت ارزان را فراموش نکنید.
روی مباحث مبتدی بهینه سازی سایت مسلط شوید.

طراحی سایت ارزان / فیس تری:: بازدید از این مطلب : 590
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

جذب کاربر طراحی سایتچگونگی جذب کاربر به سوی طراحی سایت

مدیران وب سایت ها همواره در صدد این بوده که بازدید طراحی سایت خود را به هر نحو افزایش داده و به گونه ای ترافیک را روانه ی سایت خود سازند. در واقع ترافیک سایت آیتمی است که همواره در صدر توجه مدیران طراحی وب سایت قرار دارد چرا که این اتفاق مقدمات سودآوری برای رونق کسب و کار خواهد بود . توجه داشته باشید که ورود هر کاربر به سایت شما می تواند به منزله فرصتی برای تقویت مارکتینگ شما باشد. ضمن این که هر کاربری نیز الزاما برای طراحی سایت شما سودمند نخواهد بود.و شما می بایست برای کاربر مد نظر خود برنامه ریزی نمایید. مسئله این جاست که هدایت جامعه هدفی که متقاضی خدمات و یا کالای شما می باشد به سوی طراحی سایت شما چگونه ممکن خواهد بود . در ادامه با شرح برخی پارامترها به بیان تکنیک هایی در این زمینه خواهیم پرداخت.

جذب حداکثر ترافیک به سوی سایت

در واقع روانه ساختن ترافیک در آسان ترین و ارزان ترین روش ، موردی است که در برنامه ی استراتژیک تبلیغات و بازاریابی شرکت ها قرار می گیرد . هدف گیری و جذب کاربران بالقوه که می توانند در جامعه هدف ما باشند ، بهترین گزینه در ترافیک هدایتی به سوی سایت می باشد . نکته ی مهم این جاست که هرچه بتوان حجم بیش تری ترافیک را روانه ی طراحی سایت ساخت ، خرید بیش تری نیز خواهیم داشت و در نتیجه هزینه های صرف شده برای مواردی چون تبلیغات ، سئو و بهینه سازی سایت نیز جبران خواهد گردید.

تبلیغات کلیکی

از جمله روش هایی که می تواند کاربران را به سوی طراحی سایت شما هدایت نماید ، تبلیغات کلیکی در سایر سایت ها می باشد . این روش نیز بعضا توسط متخصصین سئو و بهینه سازی سایت به منظور شناساندن سایت به گوگل مورد استفاده قرار می گیرد. در این تبلیغات با کلیک بر روی آن می توانند مستقیم به طراحی وب سایت شما هدایت شوند. اما این تبلیغات نیز معایب خود را دارا هستند و بسیاری از منتقدان به دلایل مختلفی آن را در بهینه سازی سایت موثر نمی دانند.

سئو سایت

آیتم های مختلف سئو سایت و یا بهینه سازی سایت می توانند از گوگل به عنوان ابزاری در هدایت کاربران به سوی طراحی سایت شما استفاده نمایند. از طرفی همان طور که ذکر شد ، سئو امری به صرفه بوده و حتی بر روی یک طراحی سایت ارزان نیز به سادگی قابل اجرا می باشد. اگرچه سئو نیازمند صرف هزینه و وقت می باشد ، با این حال با توجه به نتایج آتی آن که رونق کسب و کار شما می باشد ، به شدت به صرفه خواهد بود. امروزه موتورهای جستجو به عنوان بازاریابان قوی شناخته شده اند که کاربران را به واسطه ی کلمات کلیدی انتخابی آن ها به لیستی از نتایج شامل طراحی سایت های مختلف مرتبط با موضوع درخواستی هدایت می نمایند . هم چنین نیازمند بودن کاربران به خدمت و یا کالای خاص موردی است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

تبلیغات در سایت های پرترافیک

به عنوان یک اصل کلی در بازاریابی ، همواره تبلیغات امری بسیار مهم در جذب مشتری تلقی می گردد . طبعا فضای وب و طراحی سایت ها نیز از این امر مستثنا نخواهد بود. لذا توجه داشته باشید که تبلیغات در سایت های پرترافیک می تواند عامل موثری در جهت دیده شدن طراحی سایت شما و نیز هدایت کاربران باشد( مانند سئو سایت ).
به علاوه شما می توانید ایجاد بنر تبلیغاتی در سایت های پرترافیک در جذب ترافیک و روانه ی کاربران به سوی طراحی وب سایت خود گامی بسیار عالی بردارید.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری نیز به این دلیل با کلیه ی تبلیغات متمایز می گردد که رابطه ی تنگاتنگی با گرافیک دارد . در واقع گرافیک بنر سبب می شود که کاربر تصمیم بگیرد که به طراحی سایت شما سر بزند یا خیر . تبلیغات بنری با ایجاد گرافیک زیبا و نیز درج آدرس سایت علاوه بر گام مهمی در تقویت برندینگ می تواند همانند سئو ، کاربران را روانه ی طراحی سایت شما نماید و موجبات افزایش ترافیک سایت را فراهم سازد. تحلیل ها حاکی از آن است که بصری سازی و زیبایی ظاهری طراحی وب سایت از جمله مواردی هستند که در ذهن کاربر برجا خواهند ماند و بدین صورت نام تجاری شما در ذهن کاربر هک خواهد گردید .

طراحی سایت ارزان:: بازدید از این مطلب : 586
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

الگوریتم پاندا - بهینه سازی سایتالگوریتم پاندا ، یک فرصت و یا تهدید در بهینه سازی سایت

اکثر افرادی که در زمینه ی بهینه سازی سایت (سئو) فعالیت می کنند ، عواملی از جمله حجم نسبتا کم محتوا و یا کپی برداری از مطالب را نشان از محتوای بی کیفیت سئو در الگوریتم پاندا می دانند. نکته این جاست که اولا موتور جست و جوی گوگل چگونه محتوای کپی را درسئو سایت تشخیص می دهد و درثانی کیفیت محتوا ، آیا تنها حجم آن می باشد یا خیر. در این مقاله سعی داریم تا حتی الامکان بر این نکته ها تاکید نموده و طریقه ی کار گوگل در رتبه بندی طراحی وب سایت ها را برایتان شرح دهیم.هم چنین به این سوال که آیا الگوریتم پاندا برای مشغولین در بهینه سازی سایت مفید و موثر خواهد بود یا خیر را برایتان توضیح خواهیم داد.

الگوریتم پاندا گوگل و بهینه سازی سایت

گوگل در الگوریتم پاندا بر این نکته اظهار داشته که می خواهد با کپی کردن محتوا و نیز محتواهای کاملا بی کیفیت و اسپم که سابقا در لیست نتایج گوگل دیده می شد ، مقابله نماید . دراین میان برخی فعالین در صنایع و خدمات مختلف نیز بر این نکته اظهار دارند که محتوای طراحی سایت آن ها بالاجبار با محتوای بسیاری از سایت ها مشابهت دارد. چرا که آن ها تماما همکار بوده و لذا خدمات و محصولات یکسانی را ارائه می نمایند . در این جا می بایست ذکر کنیم که الگوریتم پاندا در گوگل در مورد طراحی وب سایت ها آن قدرها هم سخت گیر نیست.در واقع در این الگوریتم هدف مقابله با کپی برداری بوده و در این مورد آن ها می بایست اطمینان داشته باشند که هیچ تاثیر منفی ای متوجه طراحی سایت آن ها نخواهد شد. به علاوه در صورت مشابهت کامل محتوا نیز می توان با اندکی تغییر ، محتوا را به شکل دیگری درآورده و ارائه داد.

اثر محتوای بی کیفیت در طراحی سایت

بسیاری الگوریتم پاندا را یک تهدید برای خود می دانند چرا که نحوه ی دقیق عملکرد این الگوریتم برای آن ها کاملا مبهم است. چگونه شناسایی محتوای بی کیفیت توسط گوگل و نیز پارامتر های گوگل در شناختن این نوع محتوا در طراحی سایت ها جزء سوالات همیشگی افرادی که در بهینه سازی سایت اشتغال دارند می باشد .از جمله مهم ترین این پارامترها می توان محتوای کپی شده ، حجم نسبتا کم تر در محتوا و ظاهر سازی بیهوده (به کارگیری کلمات کلیدی به شکلی عجیب) شاید مهم ترین المان ها در این مورد باشند اما در کنار این المان ها می توان از سایز دیگر المان های موثر در این زمینه نیز یاد کرد.در زیر سه نمونه از آن ها نام برده شده اند:

نحوه ی اشتراک و انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی و تعداد آن
تعداد کلیک ها در مقایسه با محتواهای مشابه
Bounce Rate و یا به عبارتی درصد فرار کاربران از سایت (ترک سایت توسط مراجعه کننده)

توجه کنید که این آیتم ها در رتبه بندی طراحی سایت شما نقش کلیدی داشته و لذا توجه کامل به این موارد می بایست حتما در طراحی وب سایت مبذول داشته شود . محتوای حرفه ای در این موارد منجر به ارتقا سایت در زمینه ی سئو و بهینه سازی سایت خواهد گردید.

طراحی سایت ارزان:: بازدید از این مطلب : 592
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 1 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

بهینه سازی سایتاهمیت اعتماد ( Trust ) در بهینه سازی سایت

یکی از مواردی که اخیرا توسط متخصصان بهینه سازی سایت مطرح می گردد ، اهمیت اعتماد موتور جست و جو (مثلا گوگل) به یک طراحی سایت است . توجه داشته باشید که ایجاد زمینه ی اعتماد برای کاربران و مخاطبان طراحی سایت که به گونه ای مشتری بالقوه ی آینده تلقی می شوند ، امری بسیار مهم می باشد . از جمله اهداف بازاریابی محتوا در طراحی سایت ارزان ، افزایش خرید مردم از صاحبان مشاغل و مورد اعتماد می باشد ، لذا باید در نظر داشت که علاوه بر موتور جست و جو ، کاربران و مشتریان شما نیز باید به کسب و کارتان اعتماد نمایند.
در زیر سعی می کنیم عمده ی نکاتی که سبب ایجاد زمینه ی اعتمادپذیری هرچه بیش تر طراحی وب سایت شما می شوند را برایتان تشریح کنیم:

۱- اساس کار روی طراحی سایت ارزان

سعی کنید که با صرف کم ترین هزینه بهترین خروجی را داشته باشید ، در این زمینه برای شما یک طراحی سایت ارزان را توصیه می نماییم . شما می بایست بهترین مطالب و محتواها را از منابع مختلف استخراج نموده و در نهایت در طراحی سایت خود منتشر نمایید. به کمک استفاده از رسانه های اجتماعی همچون وب سایت ها پیام شما به سرتاسر جهان منتقل شده و بدین صورت می توانید به کار خود رونق ببخشید.

۲- کمک به مشتریان طراحی سایت

کمک به مشتریان از جمله نکات بسیار مهم در رعایت اخلاق و افزایش رضایت کاربران می باشد . به یاد داشته باشید که اگر مخاطبین و مشتریان شما در مورد زمینه کاریتان پرس و جو نمایند و شما در طراحی وب سایت خود و تولید محتوا بر روی تبلیغ محصول تمرکز کنید ، در این صورت هیچ گونه اعتمادی حاصل نخواهد گردید . در این زمینه شما می توانید با راهنمایی و کمک به برطرف شدن ابهامات مخاطب به راحتی سبب جلب اعتماد آنها شوید .

۳- چیزی که کاربران می خواهند بخوانند بنویسید ، نه چیزی که خود می خواهید

یکی از نکات بسیار مهم در تولید محتوای یک طراحی سایت نیز همین عامل است که متاسفانه بسیاری از متخصص های بهینه سازی سایت آن را جدی نمی گیرند. شما می بایست برای کسب موفقیت در بازاریابی محتوا ، ملاک نگارش حرفه ای و کاربرپسند درباره خود و شرکت و محصولاتش و نیز تبلیغ شرکت و ایجاد محتوا در مورد خوانندگان و آنچه می خواهند بخوانند را یک اصل مهم بدانید.

۴- استفاده از اعتبار کسب و کار

در صورتی که سابقه کار و مهارتی در کسب وکار خود داشته باشید ، شما دارای اعتبار قابل توجهی در کار خود خواهید بود ، در این مورد باید توجه داشته باشید که در طراحی وب سایت خود از اعتبارتان نهایت استفاده را ببرید . مثلا اگر دارای ۵ سال سابقه کار در زمینه یسئو سایت هستید ، این نکته را در طراحی سایت خود حتما متذکر شوید. این موارد سبب می شود که کاربران مخاطب شما راحت تر به شما اعتماد(Trust) نمایند.

۵- ایجاد محتوا برای خوانندگان از قشرهای مختلف

شما می توانید به وسیله ی ایجاد مطالب و انواع محتواهایی که اهداف مخاطبین شما را تامین می نمایند ، سبب جذب راحت تر کاربران طراحی سایت خود و انتشار مطالبتان در میان دوستان آنها باشید. در حال حاضر بهترین روشی که در بازاریابی محتوای طراحی وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد ، برنامه ریزی برای جذب مخاطب خود و نیز کشف نیازهای مختلف و نهایتا حل مشکل او می باشد . به عنوان مثال صاحب بنگاه املاکی را در نظر بگیرید که به جای تبلیغ روی ملک مورد نظر خود سعی در معرفی بهترین مدارس در محل برای یک مشتری که صاحب چندین فرزند است می کند .رعایت این عامل خود به گونه ای در انجام سئو سایت کمک شایانی می نماید.

۶- محتوای طراحی سایت بیشتر از لینک ها باشد

نکته ی کلیدی در طراحی سایت این است که در مبحث سئو سایت و نیز بهینه سازی وب سایت ها، ساخت انواع لینک مقوله بسیار مهمی تلقی می شود ولی از آنجایی که در یک سایت حجم محتوا بیش از تعداد لینک ها است ، می توان به اهمیت محتوا و ایجاد اعتماد در مخاطبین سایت پی برد. البته در نهایت توجه داشته باشید که نمی توان تاثیر تعداد بازدیدهای حاصل از ایجاد لینک های خارجی را در سئو سایت انکار نمود .

۷- فراموش نکردن بازاریابی در طراحی سایت

همان طور که مطرح نمودیم تا اینجا در مورد ایجاد محتوا در طراحی سایت و نیز کیفیت آن نکات جالب توجهی ذکر گردید ، در حالی که ارتقا محتوا نیز اصل مهم دیگری در بازایابی محتوا به حساب می آید . توجه نمایید که بهبود و نیز ارتقا محتوا به مرور حاصل خواهد شد .

۸- اهمیت ارتباطات

سعی کنید که فعال باشید ، برای به دست آوردن مشتری یک جا ننشینید و انواع تبلیغات را برای طراحی وب سایت خود انجام دهید ، تا جایی که می توانید طراحی سایت خود را به افراد مختلفی در این زمینه معرفی نمایید . در این صورت شما قادر خواهید بود که به راحتی حتی در صورت عدم انجام کامل عملیات بهینه سازی سایت ، با یک طراحی سایت ارزان نیز درآمد خوبی کسب نمایید.

۹- در ایجاد محتوا مانند یک ناشر باشید

سعی کنید که تا حد امکان طراحی وب سایت خود را به روز رسانی کرده و حداقل اخبار مهم در زمینه ی کاری خود را در آن بگنجانید. این عامل خود سبب ایجاد محتوای حرفه ای و نیز جذب مخاطب برای طراحی سایت شما خواهید گردید.

۱۰- بهره گیری از سایر طراحی وب سایت ها

برای این که بدانید مخاطبان شما به چه می اندیشند ، می توانید از سایر طراحی وب سایت ها کمک بگیرید ، با ایجاد محتوا در همان موضوع و زمینه قادر خواهید بود که خیل عظیمی از مخاطبان را روانه ی طراحی سایت خود نمایید . هم چنین شما با خواندن سایر مطالب خوب و مفید در زمینه کاری خود ، قادر خواهید بود که مقاله ای مشابه در این زمینه نوشته و به انتشار آن ها بپردازید. با این حال جدا به شما توصیه می کنیم که از کپی کردن محتوا پرهیز کنید ، زیرا به سرعت توسط گوگل شناسایی شده و اعتبار خود را از دست می دهید وبهینه سازی سایت شما دیگر مفید واقع نخواهد شد.

 فیس تری (face3.ir) – طراحی سایت ارزان:: بازدید از این مطلب : 599
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 1 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

طراحی سایتاستراتژی محتوا در طراحی سایت : تاثیر گذاری محتوا

برای این که بتوانیم یک محتوای جذاب و تاثیر گذار داشته باشیم ، به نویسنده ای تاثیر گذار نیز نیاز خواهیم داشت . به علاوه شما به کمک نویسنده ای حرفه ای و آشنا با اصول سئو قادر خواهید بود که تا حدود زیادی جذب مخاطب را در طراحی سایت افزایش دهید. از این رو بسیاری از شرکت هایی که سئو سایت آن ها برایشان اهمیت زیادی دارد ، از محتوا غافل نمی شوند .توجه داشته باشید که در مورد طراحی نیز نیاز به حساسیت نبوده و یک طراحی سایت ارزان برای شما کفایت خواهد کرد.از طرفی همان گونه که در مقالات قبل نیز ذکر گردید محتوای مناسب به خودی خود سبب می شود که شما پتانسیل لینک گرفتن از دامنه های مختلف در فضای وب را داشته باشید. امروزه انواع وب سایت ها در راستای اصول بهینه سازی سایت برای جلوگیری از مشکل کپی و برخورد الگوریتم پاندا با آن ها سعی دارند که تا جای ممکن منبع مطالب را ذکر نمایند.

آیا لینک گرفتن در طراحی سایت به صورت خود به خودی امکان پذیر خواهد بود ؟

بسیاری از متخصصین سئو نیز بر این باورند که حتی با داشتن یک محتوای بسیار عالی شانسی برای لینک گرفتن به صورت خود به خودی وجود ندارد. آن ها برا این مطلب اظهار دارند که لینک دادن به صورت رایگان از طرف رقبا به هیچ عنوان امکان پذیر نیست . با این حال شواهد بهینه سازی سایت نشان می دهد که این نکته نمی تواند به صورت کامل درست باشد. چرا که مدیران سایت ها اگر کاملا با اصولسئو آشنا باشند، از به اشتراک گذاشتن مطالب با ذکر منبع استقبال خواهند کرد.

به عنوان مثال هنگامی که سایت شما یک محتوای عالی را به نمایش در می آورد ، سایت رقیب اگر به شما در اشتراک گذاشتن مطلب کمک نکند ، ناچار به کپی بوده و در این حالت توسط گوگل جریمه خواهد شد. این پدیده که در واقع مهر تاییدی بر یکی از اصول بسیار مهم در بهینه سازی سایت که همان محتوای با کیفیت است ، خواهد بود.

یافتن نویسنده ی تاثیرگذار در بهینه سازی سایت

حال که به اهمیت فوق العاده ی کیفیت محتوا پی بردیم ، گام بعدی این است که به دنبال نویسنده ی حرفه این باشیم. در این مرحله حتی اگر یک طراحی سایت ارزان داشته باشیم ، با به کارگیری یک نویسنده ی خوب و آشنا با اصول سئو قادر به ارتقا رتبه ی سایت تا حد قابل قبولی خواهیم بود. در این مورد نیز باید نهایت دقت را به کار بریم . زیرا در صورت اشتباه نویسنده ، سوء سابقه ی طراحی سایت ما در گوگل به ثبت خواهد رسید. با داشتن یک درک درست می توانید به سادگی بهترین نویسنده را برای وب سایت خود برگزینید. در عین حال ابزارهای مختلفی قادر به یاری شما در این مسیر خواهند بود . به طور مثال ابزار Countless به شما در یافتن تاثیرگذاران در مقاله های گوناگون طراحی سایت کمک فراوانی خواهد کرد. همچنین اگر شما به دنبال نویسنده ای هستید که بتواند مطالب جذاب را در وب سایتتان منتشر نماید ابزار ClearVoice شما را در یافتن چنین نویسنده ی معتبری که تمرکز ویژه ای روی مطالب تخصصی دارد یاری خواهد نمود. به کمک این ابزار که در زمینه ی سئو سایت است ، شما قادر خواهید بود که تعداد مقالاتی که آن شخص در مورد موضوع ویژه ای نوشته است را مشاهده و بررسی نمایید. به علاوه در صورتی که شما برای تقویت مطالب خود به تاثیرگذاران اجتماعی نیاز دارید ابزار Buzzsumo ابزاری بسیار مناسب برای شما خواهد بود. با توجه به اهمیت موضوع محتوا در مبحث سئو سایت و بهینه سازی سایتمی بایست نکات خاص زیر را در نظر داشته باشید.

بهترین روش برای وارد کردن تاثیرگذران در نوشتار محتوا ، وارد و درگیر کردن آن ها در هر گام از فرآیند طراحی سایت است، از جمله:

ایجاد: برنامه ریزی برای این که استفاده از کدام نویسنده مفید خواهدبود و این که کدام نویسنده ی حرفه ای قادر است که با ایجاد محتوای حرفه ای بیش ترین جذب را برای طراحی سایت شما به ارمغان آورد.
پیاده سازی: انتشار و اشتراک مطالب و مقالات مفید در طراحی سایت با توجه به اصول سئو و بهینه سازی سایت
اندازه گیری: به معنای اندازه گیری موفقیت مطالب و مقالات انتشار یافته و استقبال بازدیدکنندگان از مقالات سایت است.

با عملکرد این گونه می توان به مرور به انتشار مطالب و مقالات با کیفیت نسبتا قابل قبول مبادرت ورزید و گامی قابل قبول در جهت بهینه سازی و سئو سایت برداشت.

 طراحی سایت ارزان – فیس تری face3.ir

 :: بازدید از این مطلب : 557
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 دی 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

سئو سایتافزایش رتبه سئو سایت در جستجوی کلمات کلیدی

یکی از آیتم های بسیار مهم و همیشگی در امر بهینه سازی سایت کلمه یا کلمات کلیدی است که در مبحث محتوا و استراتژی لینک دهی نیز امری مهم تلقی می گردد . به وسیله ی کلمات کلیدی می توان مشتری را تفکیک و هدف گذاری کرد . به عنوان مثال اگر هدف شما این است که خدمات سئو انجام دهید ، ممکن است در حالت اول بهینه سازی برای کلمه ی کلیدی “سئو سایت” به نظرتان برسد ، با این حال توجه داشته باشید که اگر مثلا کاربری بخواهد در باره ی “سئو سایت” اطلاعاتی کسب کند نیز به سایت شما خواهد آمد.در این حالت اگرچه شما بازدید خواهید داشت ، اما فروشی عاید شما نخواهد گردید.

حال به جای این کار اگر بر روی کلمه ی کلیدی “هزینه ی سئو سایت” متمرکز شوید ، بالتبع کاربرانی که به دنبال انجام سئو بر روی طراحی سایت خود می باشند ، روانه ی سایت شما خواهند گردید و می توان چنین کاربری را به عنوان یک مشتری به سوی طراحی سایت روانه ساخت . در واقع هدف اصلی سئو نیز هدایت مشتری ها به سوی طراحی وب سایت می باشد.

جستجو و پژوهش معنایی

فرض کنید شخصی کلمه “طراحی سایت” را در گوگل جستجو می کند ، در این مرحله نمی توان گفت که دقیقا هدف او چیست . با این حال می توان حدس هایی زد . ممکن است این کاربر یکی از اهداف زیر را جهت جستجو داشته باشد :

نرم افزار سئو سایت – طراحی وب سایت – سئو – طراحی سایت ارزان– آموزش طراحی سایت

توجه کنید که ما در وهله ی اول نمی دانیم که هدف چنین کاربری در واقع کدام یک از موارد بالا می باشد . در موتور جستجوی گوگل سعی می شود که تعدادی کلمه کلیدی مرتبط با کلمه تایپ شده توسط کاربر به وی پیشنهاد شود تا کاربر گزینه های بیشتری جهت انتخاب بهترین عبارت جستجو پیش روی داشته باشد . شاید برایتان جالب باشد که گوگل نتایج ثابتی به شما ارائه نخواهد داد ، بلکه در این مورد ، با توجه به اطلاعاتی درباره ی خود شما ، از حدس هایی استفاده می کند. به عنوان مثال در صورتی که شما موتور جستجوی گوگل را در گوشی موبایل هوشمند خود استفاده نمایید ، جستجوی معنایی بر اساس قابلیت GPS گوشی ، موقعیت مکانی شما را شناسایی نموده و نتایج مرتبط با کلمه ی مورد جست و جو همراه با نزدیکترین موقعیت مکانی به شما را می آورد . لذا متخصصان سئو و بهینه سازی سایت همواره بر این اظهار دارند که اگر در کشورهای مختلفی از گوگل استفاده کنید ، برای یک عبارت نتایج متعددی خواهید گرفت.

تاثیر جستجوی معنایی در سئو و بهینه سازی وب سایت

در امر سئو می بایست توجه داشته باشید که در واقع کاربرد تکنولوژی جست و جوی معنایی در بهینه سازی وب سایت ، تشخیص و شناسایی کلمات کلیدی مناسب بر اساس قصد و هدف کاربران در دنیای واقعی و بسط این کلمات با واژهای مرتبط با آن می باشد .

روش های رسیدن به کلمات کلیدی

۱- استفاده از جستجوی پیشرفته گوگل:

گوگل برای یاری رساندن به مدیران طراحی سایت ها ابزارهای مختلفی را ارائه می دهد. ساده ترین و مبتدی ترین حالت استفاده از همان روش گوگل است . در این روش بعد از تایپ کلمه کلیدی موردنظر در گوگل، بر روی گزینه نمایش ابزار جستجو رفته و سپس روی جستجوهای مرتبط کلیک کرده، حال می توانید لیستی از عبارتهای بامعنای مرتبط با کلمه مورد نظرمان را ببینیم.

۲- جست و جوی کلمات معنایی با برچسب های نشانه گذاری شده

۳- بهینه سازی وب سایت برای کلمات کلیدی معنادار

۴- ایجاد کلمات معنایی به وسیله ی ابزار نظارت اجتماعی

۵- جمع آوری کلمات کلیدی معنادار از طریق جست و جو های اجتماعی

 طراحی سایت ارزان — فیس تری:: بازدید از این مطلب : 626
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 دی 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

زیبایی ظاهری طراحی سایتزیبایی ظاهری در طراحی سایت

بازاریابی که همواره یکی از پررونق ترین مشاغل در هر زمینه ای بوده است ، در طراحی سایت نیز خود را نشان خواهد داد . به عنوان اولین نکته توجه داشته باشید که طراحی وب سایت شما قرار است که برای کاربر مفید باشد . پس وب سایت را برای کاربر طراحی کنید نه برای موتور جست و جو . چرا که در صورت عدم تمایل کاربر به نحوه ی طراحی سایت شما ، پس از مدتی سایت شما را ترک گفته و این علاوه بر عدم موفقیت شما سبب پایین آمدن رتبه ی شما و هدر رفتن تمامی زحماتتان برای بهینه سازی وب سایت خواهد شد.

به صورت کلی تبلیغات شما به گونه های مختلفی انجام می شود ،اما طراحی سایت شما در تمامی این گونه ها نقشی اساسی ایفا خواهد نمود، مثلا وقتی شما یک بنر تبلیغاتی یا بازاریابی می کنید ، قطعا در این میان مشتری را به دیدن طراحی سایت خود دعوت می نمایید. یادتان نرود که مشتری با دیدن طراحی سایت شما ، برآوردی از میزان اعتبار شما خواهد نمود . به علاوه بهینه سازی سایت به شیوه ای مناسب و دارا بودن جایگاهی مناسب در گوگل نیز مهر تایید دیگری در این زمینه برایتان خواهد بود.

زیبایی گرافیکی و بهینه سازی سایت

بسیاری زیبایی ظاهری وب سایت را مخالف و در جهت عکس بهینه سازی وب سایت می بینند . آن ها بر این باورند که این زیبایی کار را برای موتورهای جست و جو دشوار خواهد ساخت. در مقاله ی پیشین گفتیم که شما می بایست وب سایت را برای کاربر طراحی نمایید نه موتور جست و جو.

یادتان نرود که زیبایی ظاهری طراحی سایت شما می تواند تا حد قابل توجهی دید کاربر را نسبت به کسب و کار شما متحول سازد . به طور مثال اگر شما صاحب یک برند هستید ، می توانید شروع به برند سازی کنید . حداقل می توانید نام برند خود را در ذهن عده ی زیادی ، به شکل نامی آشنا درآورید.برای این منظور نیز می توانید از محتوای چندرسانه ای (مالتی مدیا) در بهینه سازی سایت خود کمک بگیرید.

محتوای جذاب در طراحی سایت ارزان

برای این محتوا می توانید از انواع عکس ، تصاویر ، لوگوی برند در شکل های متفاوت ، فایل های مالتی مدیا، درج به روز انواع محصولات در طراحی سایت شما ، درج کاتالوگ در طراحی وب سایت و نیزدرج بنرهای تبلیغاتی در سایر سایت ها ، که تماما به ایجاد ظاهر گرافیکی مناسب منجر می شوند ، کمک بگیرید.این مواد به هزینه ی زیادی احتیاج ندارند و در یک طراحی سایت ارزان به سادگی قابل استفاده خواهند بود. از طرفی نیز اجرای صحیح اصول سئو و بهینه سازی سایت نیزپارامتری موثر در جهت افزایش دیده شدن شما خواهد بود که به واسط موتور جستجو می تواند کاربران بیش تری را به سوی طراحی سایت شما هدایت کند.

تاثیر طرح های گرافیکی در سئو سایت

یکی از مواردی که می توانید برای زیباسازی محیط طراحی وب سایت خود استفاده نمایید ، طراح های گرافیکی مختلف هستند . به صورت کلی در طراحی سایت ، گرافیک یکی از عوامل بسیار مهمی است که همیشه توسط یک طراح حرفه ای مورد توجه قرار می گیرد. طرح های گرافیکی در سئو سایت بسیار موثر بوده و قادرند که اعتبار وب سایت ها را تا حد قابل قبولی افزایش دهند از طرفی زیبایی این طرح ها سبب ایجاد نوعی جاذبه در میان کاربران شده و سبب جذب بیش تر کاربران به محتوای طراحی سایت خواهد شد.موتورهای جست و جونیز نقش مهمی در این جا بازی کرده و در صورت داشتن یک سئو سایت قابل قبول موج قابل قبولی از کاربران را روانه ی وب سایت شما خواهند ساخت.

طراحی وب سایت ارزان | فیس تری:: بازدید از این مطلب : 554
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 20 دی 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

سئو ارزان on-pageمراحل سئو ارزان به صورت on-page

معمولا مدیران مختلف در یک طراحی سایت ارزان بسیار مایل به انجام یک سئو ارزان سایت نیز می باشند . در همین راستا می توان مراحل مختلفی را برای انجام پروسه ی سئو سایت در نظر گرفت . یکی از این روش های بهینه سازی ، انجام سئو داخلی و یا on-page می باشد. در واقع این نوع بهینه سازی ، به گونه ای یک مدیریت داخلی درون طراحی سایت تلقی می شود. در زیر سعی داریم که حتی الامکان موارد انجام کار را در مورد این نوع بهینه سازی سایت برایتان ذکر نماییم.

جست و جو در صفحات وب سایت

همان گونه که در مقالت پیشین طراحی سایت نیز ذکر گردید ، اسپایدرها در موتورهای جست و جو به صورت دائمی به کاوش و ایندکس صفحات طراحی وب سایت ها می پردازند. این عملکرد سبب شده که این موتورهای جست و جو صفحات طراحی سایت شما را بر اساس معیار خاصی دسته بندی کرده و در زمره ی کلمات کلیدی مخصوصی در گروه خود قرار دهند. لذا هنگامی که یک کاربر کلمه و یا کلمات کلیدی خاصی را جست و جو می کند ، موتور جست و جو به دنبال کلمات کلیدی مد نظر شما در ایندکس خود خواهد رفت و یکی از موارد مهمی که بر رنکینگ شما تاثیرگذار خواهد بود ، همین بهینه سازی سایت به صورت داخلی می باشد.

نقش متاتگ ها در طراحی سایت

متاتگ توضیحات (Meta Description) ،در واقع شامل چند سطر توضیح در مورد یک مطلب خاص در طراحی سایت شما می باشد . توجه کنید که این آیتم تا حد قابل توجهی برای گوگل اهمیت دارد لذا دقت داشته باشید که در صورت خالی گذاشتن و یا سرسری عبور کردن از این آیتم ، ممکن است پتانسیل کسب رتبه ی قابل توجه در رنکینگ طراحی وب سایت خود را از دست بدهید. از دیگر موارد موثر در بهینه سازی سایت و سئو ارزان ، URL و یا همان آدرس آن هاست . مثلا اگر شما به دنبال صفحه ای باشید که در آن کلمه ی face3 آمده باشد ، چه بسا گوگل در ابتدای لیست نتایج سایت http://face3.ir را به شما نمایش بدهد، چرا که عبارت مورد جست و جوی شما در صورت دامنه آمده است .

توانایی برقراری ارتباط با کاربر در طراحی سایت

فراموش نکنید که طراحی وب سایت شما می بایست به گونه ای باشد که بتواند به سادگی با کاربر ارتباط برقرار نموده و یا به عبارتی کاربرپسند باشد ، در این مورد به شما خاطر نشان می کنیم که علاوه بر ایجاد طرح های گرافیکی حرفه ای که در مقالات پیشین به آن اشاره گردید ، از تولید محتوای حرفه ای نیز غافل نشوید . تولید محتوا یکی از مهم ترین گام ها در سئو ارزان و بهینه سازی سایت تلقی می شود ، به شرطی که در تولید محتوا برای کاربر خود اهمیت قائل شوید.

طراحی سایت ارزان فیس تری:: بازدید از این مطلب : 528
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 20 دی 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

 

الگوریتم پاندا گوگل طراحی سایتالگوریتم جدید پاندا در موتور جستجوی گوگل و اثر آن در طراحی سایت

گوگل بعضا تغییرات جالب توجهی در الگوریتم های خود برای رنکینگ طراحی سایت ها ایجاد می کند . آخرین اخبار حاکی از آن است که الگوریتم اخیر گوگل به نام الگوریتم پاندا در به روزرسانی جدید خود سبب تغییر قابل توجه در نتایج جستجو و رنکینگ تعداد قابل توجهی از طراحی وب سایت ها گردیده است . این مشاهدات نشان می دهد که محتوای با کیفیت به عنوان ملاکی مهم در اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت تلقی می گردد . با این حال تولید محتوا به شکل منظم و با برنامه ی مشخص و نیز استفاده از محتوای جذاب و مرتبط با عناوین هم چنان قادر است که سبب بهبود رنکینگ طراحی سایت ارزان و اتقصادی شما در بسیاری از موارد گردد.

چگونگی عملکرد الگوریتم پاندا

این الگوریتم با سایر قوانین قبلی قدری تفاوت داشته و می توان گفت که تا حدی قادر است که کیفیت محتوای درج شده در طراحی سایت ها را بررسی نماید. به علاوه عدم کپی برداری محتوای درج شده در طراحی سایت ، انتشار منظم مطالب یا به عبارتی زنده بودن سایت ، میزان حجم مطالب سایت ،و نیز بررسی وجود کلمات کلیدی در محتوا که باعث رضایت کاربر گردد ، تمامی مواردی است که در کیفیت محتوا و بهینه سازی سایت مورد بررسی قرار می گیرد و به عنوان المانی مهم در الگوریتم پاندا تلقی می گردد .در زیر سعی می کنیم که حتی الامکان این الگوریتم را در یک طراحی سایت ارزان مورد بررسی دقیق قرار داده و موارد آن را ذکر نماییم .

حجم محتوای به کار گرفته شده

میزان حجم محتوا و یا به عبارتی تعداد کلمات آن عاملی موثر در بررسی کیفیت محتوا از لحاظ سئو سایت می باشد. ظاهرا گوگل می خواهد با این شیوه از سایت هایی که با افزودن دائم محتوای کاملا بی ارزش سعی دارند خود را به صدر نتایج برسانند ، جلوگیری نماید. گفتنی است که مرز این تعداد کلمات محتوا از ۳۰۰ کلمه به بیشتر می تواند برای بهینه سازی سایت تا حدود زیادی قابل قبول تلقی گردد. با این حال این حجم باید بتواند نیازهای کاربری که برای این منظور به طراحی سایت شما مراجعه کرده است را تامین و برطرف نماید.

به کارگیری محتوای اصلی در طراحی سایت ( عدم کپی بودن محتوا)

این عامل یعنی عدم کپی بودن محتوا و نیز تولید محتوای کاملا منحصربه فرد در میان طراحی وب سایت های دیگر نیز می تواند موجب بهبود وضعیت بهینه سازی وب سایت شما در نتایج گوگل گردد و در نتیجه تعداد کاربران بیش تری در زمینه ی محتوای انتشار یافته روانه ی طراحی سایت شما خواهند شد .

انتشار محتوا به صورت منظم (حتی در طراحی سایت ارزان)

به هیچ عنوان نباید اجازه دهید که گوگل طراحی سایت ارزان شما را مرده تلقی نماید. انتشار منظم محتوای مفید که به طور مرتب صورت پذیرد حاکی از این است که طراحی وب سایت شما زنده و فعال بوده و این به خودی خود ملاکی مهم در الگوریتم پاندای گوگل تلقی شده و اصول سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت را مورد بررسی دقیق و درستی قرار خواهد داد .

 :: بازدید از این مطلب : 574
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 دی 1394 | نظرات ()