نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

بهبود کیفیت محتوا طراحی سایتروش های بهبود کیفیت محتوای طراحی سایت

از جمله مسائلی که هر مدیر یک طراحی سایت با آن روبه رو است ، روش های مختلف بهبود کیفیت محتوای طراحی سایت می باشد . مدیران می خواهند که به وسیله ی تولید محتوای مناسب و جذاب که برای بازدید کنندگان مفید واقع شوند ، تعداد بازدیدهای روزانه ی خود را تا حد ممکن افزایش دهند. اما سوال اساسی این جاست که چگونه می توان کیفیت محتوای طراحی وب سایت را بهبود بخشید؟ در این مقاله سعی می کنیم برخی فاکتورهای موثر در این زمینه را برایتان ذکر نماییم .

کاربرپسند بودن محتوا

هرگز از یاد نبرید که در حقیقت کاربرپسند بودن محتوا عاملی است که در بحث سئو ، بسیار می بایست مورد توجه قرار گیرد. هم چنین ذکر این نکته نیز جالب توجه است که داشتن تنها ۵ محتوا و مطلب با کیفیت در یک طراحی وب سایت ، می تواند اثرگذاری بیشتری از ۵۰ محتوای بی کیفیت و یا کپی را در بهینه سازی سایت و سئو سایت داشته باشد. لذا متخصصین سئو همواره بر اصلی بودن محتواها و کپی نبودن آن ها تاکید شایانی دارند. در نتیجه در واقع بیشتر به کیفیت محتوا و کارپسند بودن آن می بایست توجه گردد و کمیت زیاد بدون کیفیت با توجه به الگوریتم های گوگل هیچ گونه تاثیر نخواهد داشت.

شخصی سازی محتوا

سعی کنید به دنبال کاربر خود بروید و خود را جای او بگذارید ، ببینید چه مطالبی نیاز دارید که بخوانید ، در این صورت به سادگی شما قادر به تولید محتوای بسیار عالی خواهید بود . در حقیقت شخصی سازی محتوا به معنای پیدا کردن عناوین مورد پسند کاربر می باشد (کاری که مطبوعات و نیز طراحی سایت های خبری انجام می دهند.)
در همین راستا سعی کنید مطالبی را که کاربران می خواهند رتبه بندی کنید. برای شروع می توانید لیستی از تیترهای موضوعاتی که مورد نیاز کاربر می باشد را تهیه نموده و پس از آن محتوای خود را در این زمینه تولید نمایید .

ایجاد تبلیغات جذاب در طراحی سایت های معتبر و پربازدید

سعی کنید که تبلیغات جذابی را در مورد هدف مورد نیاز مشتریان خود تولید نمایید.در صورت استفاده از طراحی وب سایت های پرترافیک با کمی هوشمندی قادر خواهید بود که سیل عظیمی از بادیدکنندگان را روانه ی طراحی سایت خود سازید . هم چنین به کمک ایجاد و درج بنرهای تبلیغاتی با ظاهری زیبا که نظر کاربران را به خود جلب نمایند و از طرح های گرافیکی ظاهری زیبا و جذابی برخوردار باشند ، می توانید در افزایش بازدیدکنندگان طراحی سایت خود عملکردی فوق العاده داشته باشید.

بالا بردن سایت در موتور جستجوی گوگل

بسیاری از متخصصان سئو بر این باورند که تنها به کمک داشتن محتوای حرفه ای و قوی می توان در جایگاه نخست گوگل قرار گرفت . این تفکر را می توان تا حدودی درست دانست . چرا که در برخی کلمات کلیدی جستجو محلی آیتم تاثیر گذار بسیار مهمی در سئو می باشد. به عنوان مثال کافه ها ، مراکز خرید ، رستوران ها ، هتل و دیگر موارد جزء این قبیل فاکتورها می باشد. برای همین بسیاری بر این باورند که درج نمودن موقعیت مکانی مانند نام کشور و شهر در گوگل و طراحی سایت می تواند تا حدود قابل توجهی بر رنکینگ و رتبه بندی طراحی وب سایت شما در کلمات کلیدی خاص موثر واقع گردد.

تیتر بندی حرفه ای

سعی کنید که برای موضوعات خود تیترهای جذاب و واقعی داشته باشید و از تکنیک های سئو به صورت کلاه سیاه استفاده نکنید. تیترها را به صورتی ایجاد کنید که نیازهای کاربران را به بهترین وجه برطرف نمایند. هم چنین استفاده از به روزترین مباحث و موضوعات جذاب ، می تواند علاوه بر جذب بازدیدکننده ی فراوان به سوط طراحی سایت شما ، در سئو وب سایت و خدمات بهینه سازی سایت شما تاثیر چشم گیری داشته باشد.:: بازدید از این مطلب : 538
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : شنبه 1 اسفند 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

 

جذب بازدید کننده طراحی سایتنحوه ی جذب کاربر برای طراحی سایت

یکی از اصول مهمی که می بایست حتما در طراحی سایت مورد تاکید قرار بگیرد ،پتانسیل انجام بهینه سازی وب سایت می باشد . در این مورد می بایست حتما در نظر داشت که ورود هر کاربر به وب سایت شما یک فرصت استثنایی برای شما تلقی خواهد شد . به عنوان مثال اگر شما بتوانید با یک بهینه سازی سایت ارزان ۱۰۰ نفر را به سایت خود هدایت کرده و به طور کلی ۳ نفر از آن ها از شما خرید کرده و جمعا ۳۰۰ هزارتومان درآمد کسب کنید ، بدین معناست که ورود هر کاربر به سایت شما برای شما ۳ هزار تومان در آمدزا بوده است .اگر در این میان یک طراحی سایت ارزان نیز داشته باشید ، توانسته اید تا حدود قابل توجهی درآمد زایی خالص نمایید. اما در صورتی که نتوانید کاربر را به سایت خود جذب نمایید ، او را از دست می دهید ، چرا که احتمالا جذب طراحی سایت رقیبتان خواهد شد. لذا توانایی حفظ و جلب نظرات کاربران در طراحی وب سایت به همان اندازه جذب ترافیک از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در زیر سعی کردیم مجموعه نکاتی که سبب جذب کاربر به وب سایت و سئو سایت به صورت حرفه ای می شود را برایتان ذکر نماییم.

داشتن شناخت از مشتریان خود

اولین گام در بهینه سازی سایت (که می توان آن را گام صفر محسوب کرد ) تعریف پروژه می باشد. برای خودتان مشخص کنید که چه کاری می خواهید انجام دهید و لذا چه کسانی قرار است که جذب شما بشوند . حال می توانید به سادگی خود را جای آنان بگذارید و کلمات کلیدی مختلفی را در نظر بگیرید. به علاوه در نظر داشته باشید که می خواهید در طراحی سایت خود چه کاری برای این کاربران انجام دهید. در حالت بسیار ساده این کار تنها معرفی است . در این موارد شما صرفا می خواهید محصول خود را به وسیله ی یک طراحی وب سایت به کاربران معرفی نمایید و هدف دیگری نیز دنبال نمی کنید. البته این مورد اکثرا زمانی که شما یک نوع خدمات ارائه دهید می باشد. یعنی محصول شما کالا نیست بلکه خدمات است . مثلا نصب دوربین های مداربسته اصلا محصولی قابل فروش نیست و یک نوع خدمات محسوب می شود.
در مرحله ی دوم می بایست مشتریان وارد شده در طراحی سایت خود را حفظ کنید.برای این منظورهیچ اجباری برای کاربران وجود ندارد. در این مرحله شما می بایست عواملی که فکر می کنید برای مخاطبانتان جذاب خواهد بود را در طراحی سایت خود بگنجانید. سعی کنید مخاطب خودش به سمت شما بیاید و از صفحات تمام تبلیغاتی در طراحی وب سایت پرهیز کنید.

اهمیت هاستینگ مناسب در بهینه سازی سایت

اگر هاستینگ شما مناسب نباشد ، چه بسا هنگام مراجعه ی کاربر به سایتتان ، هاستینگ شما بسته باشد . این سبب بروز نارضایتی برای وی خواهد بود. به علاوه هنگامی که موتور جست و جو می خواهد به صفحه ی طراحی سایت شما مراجعه کند ، سایت شما پایین بوده و یا دارای سرعت لود شدن کم می باشد . موتور جست و جو نیز این اطلاعات را به عنوان نکاتی منفی در طراحی سایت شما لحاظ کرده و آن ها را ثبت می کند.(بدین معنا که وب سایت شما به عنوان سایتی که سابقه ی بروز مشکل دارد ثبت خواهد شد.)این به معنای یک عامل منفی در سئو و بهینه سازی سایت تلقی شده و لذا انتظار رنکینگ بالا را دیگر نمی توانید از سایتتان داشته باشید.

زیبایی ظاهری طراحی سایت

همان گونه که ذکر کردیم ، گرافیک زیبا در طراحی سایت ، اثری فوق العاده دارد . شما می توانید با داشتن یک زیبایی ظاهری قابل قبول ،سبب جذب کاربران در وب سایت خود شوید. با این حال از تاکید فوق العاده روی زیبایی ظاهری نیز خودداری کنید. گرافیک بالا قطعا حجم صفحات طراحی سایت شما را افزایش داده و سبب افزایش زمان لود صفحات به خصوص در سرعت های اینترنتی پایین خواهد بود. تاکید بیش از حد بر این مورد باعث تاثیر منفی در بهینه سازی سایت می باشد.:: بازدید از این مطلب : 516
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : شنبه 1 اسفند 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس

 اسکوار اسپیس در آسان به استفاده از پلت فرم برای ساخت یک وب سایت کسب و کار کوچک، به بالا و در حال اجرا در مدت زمان نسبتا کوتاه است. این شامل انواع قالب استارتر به زیبایی تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس طراحی شده است که اضافه کردن و ویرایش محتوا یک روش ساده.  اسکوار اسپیس در همچنین یک راه حل تجارت الکترونیک، برای فروش محصولات و یا جمع آوری کمک فراهم می کند. اسکوار اسپیسدر آسان به استفاده از پلت فرم وب سایت سازی است. در آسان به استفاده از وب سایت پلت فرم ساختمان است. است اسکوار اسپیس در راست برای کسب و کار شما؟

آیا تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس موفق خواهد بود ؟

سوال اول به درخواست است اگر یک پلت فرم انجام آن را به خودتان است برای شما از نوع کسب و کار. اگر شما به دنبال به راه اندازی یک وب سایت فقط برای ترویج کسب و کار شما و یا فروش دو دوجین محصولات، پس اسکوار اسپیس یاهودر ممکن است مناسب. از سوی دیگر، اگر شما نیاز به یک پلت فرم است که تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس می تواند با کسب و کار خود را به رشد و اجازه می دهد تا برای برنامه های کاربردی سفارشی، سپس آن را بهتر خواهد بود به با یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس یا دروپال شروع می شود. اسکوار اسپیس در را ارائه می کند دسترسی به پلت فرم توسعه آن، برای ویرایش های سفارشی، بلکه آن است که جایگزینی برای ساخت برنامه های کاربردی سفارشی نیست. همچنین، قالب اسکوار اسپیس در تمایل دارند که بسیار سنگین تصویر، بنابراین اگر کسب و کار شما دسترسی به عکاسی با کیفیت بالا را نداشته باشند، شما ممکن است پیدا کردن آن مشکل برای ایجاد یک سایت با استفاده از قالب های ارائه شده.

تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیسشروع کار برای تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس

این مراحل را دنبال، برای ساخت وب سایت خود قرار دهید: مشاهده اسکوار اسپیس در و کلیک بر روی “شروع” را فشار دهید در صفحه اصلی. پلت فرم به شما ارائه با دو انتخاب: راه اندازی یک وب سایت اصلی و یا ساخت یک فروشگاه آنلاین. اگر شما قصد فروش محصولات، انتخاب کنید “فروشگاه آنلاین.” اگر شما فقط ساخت یک وب سایت کسب و کار کوچک، سپس با کلیک انتخاب کنید “وب سایت” را انتخاب کنید “فروشگاه اینترنتی” یا “وب سایت” آغاز شده است. را انتخاب کنید “فروشگاه اینترنتی” یا “وب سایت” آغاز شده است. یک قالب را انتخاب کنید. شما می توانید قالب های موجود، واقع در زیر بنر صفحه فیلتر، برای دیدن آن طراحی شده برای کسب و کار، موسیقی دانان، رستوران ها، و دسته های دیگر. انتخاب یک قالب را به شما قفل در، به عنوان شما می توانید آن را در هر زمان تغییر دهید.

انواع قالب ها در تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس

پس از انتخاب قالب خود را پاسخ به چند سوال ساده، حساب آزمایشی خود را خواهد شد راه اندازی، و شما می توانید شروع به سفارشی سایت خود را. انتخاب قالب مناسب اسکوار اسپیس در ارائه می دهد کاملا چند قالب، اما برخی از آنها آسان تر به سفارشی متناسب با کسب و کار کوچک از دیگران است، مانند کسانی که طراحی شده تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس برای عکاسان و عروسی، که ویژگی های خاص که برای اکثر کسب و کارهای کوچک لازم نیست. در اینجا چند قالب در نظر گرفتن: هیدن با استفاده از تصاویری بزرگ و پیام روشن است. هیدن یک قالب ساده است که در استفاده از تصاویری بزرگ و پیام های روشن تمرکز دارد. این بسیار انعطاف پذیر است و با استفاده از تصاویر برای کمک به بخش جداگانه ای از مطالب در صفحه اصلی.

پنج مناسب و تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس

پنج مناسب برای یک شرکت که ممکن است محتوای بیش از آنچه قالب هیدن می توانید استفاده است. این منو سنتی تر این است که منوط به عکس استفاده می شود بر روی بنر اصلی نیست. فولتن تم مفهومی تر است. فولتن یک قالب مفهومی تر است. فولتن قالب بسیار عالی است اما کمی مفهومی تر است که این دو گذشته است. با بهره گیری از یک آیکون تلفن همراه ناوبری، به جلو و منو تمام صفحه. ویرایش محتوا هنگامی که حساب آزمایشی خود شما ایجاد کرده تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس و یک قالب انتخاب شده، با ویرایش محتوای پیش فرض آغاز خواهد شد، جایگزین کردن آن با خود شما. برای ویرایش محتوا، فقط موس خود را بر بخش های کپی و یا تصاویر و کلیک بر روی دکمه ویرایش کنید. اضافه کردن تصاویر فقط به عنوان بدون درد است: اسکوار اسپیس در انواع “بلوک” که به شما اجازه انتخاب یک نقطه بر روی صفحه و اضافه کردن تصاویر و یا گالری های فراهم می کند.

تجارت الکترونیکمزایای تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس

اسکوار اسپیس در باعث می شود مطالب ویرایش بسیار آسان به دلیل “ویرایش در محل” رابط آن است. اسکوار اسپیس در باعث می شود مطالب ویرایش بدون درد با توجه به “ویرایش در محل” رابط آن است. یک بلوک تصویر را انتخاب کنید و یا از چهار نوع از گالری را انتخاب کنید، برای اضافه کردن تصاویر. یک بلوک تصویر را انتخاب کنید و یا از چهار نوع از گالری را انتخاب کنید، برای اضافه کردن تصاویر. اضافه کردن یک فرم تماس با داشتن یک فرم تماس گوگل تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس موجود در سراسر سایت شما می توانید به تبدیل بالاتر منجر شود، در عین حال اضافه کردن یک فرم می تواند در بسیاری سیستم های مدیریت محتوا دشوار است. با ارائه یک بلوک محتوا به طور خاص برای قالب، اسکوار اسپیس در باعث می شود این تقریبا گردیده. شما می توانید بلوک شکل برای فرم های تماس، از ثبت نام ایمیل، و یا برای جمع آوری ثبت نام رویداد استفاده کنید. پلت فرم رابط کشیدن و رها کردن ساده، به تنظیم مجدد زمینه، و همچنین مارک آیا اقلام مورد نیاز هستند یا اختیاری فراهم می کند. اسکوار اسپیس در می تواند به شما ارسالی از طریق ایمیل و ادغام با Google Docs و MailChimp به طور مستقیم، به نوشته های فرم از فروشگاه.

قابلیت های تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس

اضافه کردن یک صفحه محصول به سایت شما را قادر می سازد تابع تجارت الکترونیک. این سیستم می تواند از محصولات است که آیتم های فیزیکی به کشتی، محصولات دیجیتال، مانند دانلودها، و یا خدمات مانند یک بازرسی ارزیابی و یا خدمات در نظر گرفته لیست. اسکوار اسپیس در استفاده از خط خطی برای پردازش پرداخت، که به اتهام هیچ هزینه ماهیانه و هزینه استاندارد ۲٫۹ درصد به علاوه ۳۰ سنت در هر معامله موفق. این بسیار عالی برای تجارت الکترونیک با اسکوار اسپیس کسب و کار تازه شروع شده است، به عنوان آن مانع از نیاز به متحمل هزینه های قابل توجهی اغلب توسط پردازنده های پرداخت کارت اعتباری شارژ می شود. یکپارچگی شخص ثالث اسکوار اسپیس در فراهم می کند اتصال ساخته شده است در به خدمات شخص ثالث مانند Dropbox به، از OpenTable (برای رزرو رستوران)، و شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر. شما همچنین می توانید پست های وبلاگ فشار به شبکه های اجتماعی به طور خودکار و صفحات از سایت به زبانه ها در فیس بوک.:: بازدید از این مطلب : 652
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : یک شنبه 25 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ریسپانسیو responsiveچگونگی طراحی سایت به صورت ریسپانسیو ( responsive )

از مزیت های طراحی سایت سیت سئو قابلیت طراحی وب سایت به حالت واکنشی یا ریسپانسیو (responsive) است .با دنبال کردن سیاست های کلی انواع شبکه های اجتماعی و دنبال کردن اهداف مختلف آن ها بهتر متوجه این روند خواهیم شد . به عنوان مثال دلیل مهم تغییر لوگوی گوگل که اخیرا نیز صورت گرفت در واقع همین طراحی سایت به صورت ریسپانسیو بود. گوگل برای سازگاری بهتر سایت خود با دستگاه های موبایل و یا تبلت ، بعد را از روی لوگوی خود حذف کرد و به عبارتی لوگوی مسطحی طراحی نمود. به علاوه وقتی که نحوه ی گشت و گذار در فضای وب را از سایر دوستان و آشنایان می پرسیم ، به اهمیت فوق العاده ی این نوع طراحی سایت پی خواهید برد. تا جایی که به جرئت می توانیم بگوییم که این نوع طراحی از طراحی معمولی سایت به مراتب مهم تر خواهد بود. در ادامه با ذکر نمونه ای از آمار مربوط به میزان بازدید سایتها در انواع دستگاه های کشور انگلیس به اهمیت طراحی سایت واکنشی یا ریسپانسیو پی خواهیم برد.

طراحی سایت برای گوشی موبایل و تبلت

در حال حاضر دو سوم مردم انگلستان گوشی هوشمند دارند و به صورت آماری می توان ذکر کرد که ۹۰% از افراد جوانی که سن متوسط آن ها میان ۱۶ تا ۲۴ سال است این وسیله را دارند. (حال می توانید به تصوری تقریبی از تعداد افرادی که طراحی سایت ها را در موبایل خود مشاهده می کنند ، داشته باشید.). بر اساس آمار اعلام شده از اداره ارتباطات کشور انگلستان (آفکام) ، مردم انگلستان روزانه یک ساعت و ۵۴ دقیقه روی موبایل هایشان به اینترنت دسترسی دارند در مقابل این مردم تنها مدت زمان ۱ ساعت و ۹ دقیقه ای بر روی کامپیوترهای شخصی خود صرف می کنند . در ایران نیز تمرکز افراد بیش تر بر این است که برا ی دسترسی به وب سایت ها حتی الامکان از گوشی خود استفاده کرده و رویکرد آن ها بر این است که کم تر از کامپیوتر های شخصی استفاده نمایند. این مسائل اهمیت قابلیت نمایش طراحی سایت شما بر روی انواع گوشی با سایز های مختلف نشان خواهد داد.

طراحی سایت واکنشی چیست ؟

برای روشن شدن طراحی سایت واکنشی باید بگوییم :سایت واکنشی یا ریسپانسیو در واقع سایتی است که طراحی آن به گونه ای باشد که در لپ تاپ ، گوشی موبایل و تبلت امکان نمایش را در سایز های مختلف داشته باشد. متاسفانه تعداد زیادی از افرادی که به امر طراحی وب سایت اشتغال دارند ، به این مسئله توجه کافی ندارند. لذا بعضا مشاهده ی طراحی سایت آن ها در گوشی به شدت دشوار خواهد بود. طراحی سایت واکنشی به گونه ای است که وب سایت با ایجاد تغییراتی پویا در قالب و سایز صفحه ی مورد نظر قابلیت نمایش خواهد داشت و می تواند خود را با هر اندازه ی صفحه نمایشی تطبیق دهد به گونه ای که هیچ نیازی نیازی به بزرگنمایی یا اسکرول افقی وجود نداشته باشد.

بهینه سازی سایت و طراحی سایت ریسپانسیو

در مورد این که آیا طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشی در سئو سایت موثر است ، اظهار نظرهای مختلفی شده است . اما تمام افرادی که به امر بهینه سازی سایت اشتغال دارند ، بر این نکته تاکید دارند که طراحی سایت ریسپانسیو سبب ارتقا رتبه ی سایت توسط گوگل می گردد. چرا که گوگل سعی دارد در نتایجش ، مواردی را بیاورد که کاربران احساس رضایت و راحتی بیش تری کنند . بنابراین برای این موضوع نیز اهمیت زیادی قائل است . فراموش نکنید که حتی اگر قصد سفارش یک طراحی وب سایت ارزان را دارید ، به هیچ عنوان از طراحی سایت ریسپانسیو غفلت نورزید. چرا که بدون استفاده از این نوع طراحی ، اگرچه شما در وب سایت خود محتوایی عالی ارائه کنید ، با این حال بخش زیادی از کاربران خود که با گوشی و تبلت به سایت شما می آیند را از دست خواهید داد.لذا این تاثیر پذیری در سئو نمایان تر خواهد بود.

طراحی سایت ارزان ، فیس تری:: بازدید از این مطلب : 736
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

 

تبلیغات طراحی سایتتاثیر تبلیغات طراحی سایت در خرید مشتری

امروزه تبلیغات نقش بسیار مهمی در رویه ی فروش شرکت ها بازی می کنند ، تا حدی که بخش مهمی از بودجه ی شرکت تنها صرف تبلیغات حرفه ای در انواع طراحی سایت های معتبر و … می گردد. با این حال روش بازاریابی معمولا متناسب با زمینه فعالیت اتخاذ می شود. باید اظهار داشت که طراحی سایت ، در نظر گرفتن اصول سئو سایت و هم چنین بهینه سازی سایت ، فرآیند های برند سازی ، ویدیو مارکتینگ و نیز ایمیل مارکتینگ از جمله مواردی است که در راستای اهداف مربوط به مارکتینگ و بازاریابی انواع شرکت ها تنظیم می شود. به طور کلی می توانیم خاطرنشان کنیم که بازاریابی اینترنتی در بعضی زمینه های کاری با بازخورد خوبی از سوی مشتری همراه بوده و سبب ایجاد گرایش هایی هم سو با طراحی وب سایت و هم چنین پیاده سازی اصول سئو سایت و نیز بهینه سازی وب سایت گردیده است.

نقش تبلیغات در بازاریابی

در واقع دلیل اولیه ی شروع و اقدام به تبلیغات در انواع طراحی سایت ایجاد شناخت و هم چنین معرفی و رسمیت دادن به محصول است . دقت کنید که این محصول می تواند به صورت کالا و یا خدمات باشد . اگر کمی با فضای مجازی آشنایی داشته باشید می دانید که یک طراحی سایت ارزان به همراه یک بهینه سازی سایت چقدر می تواند به سادگی و با کم ترین هزینه از عهده ی این کار برآید. باید اظهار داشت که کلیه ی کسب وکارها برای ایجاد شناخت خدمات و محصولات خود به کاربرانشان به صورت قطعی نیاز به تبلیغات و بازاریابی خواهند داشت.هم چنین از این نکته نبایست غفلت ورزید که بیش از ۹۰ درصد اطلاعات به صورت دیداری ( مشاهده شدن ) به افراد منتقل می شود و این نکته نشان دهنده ی این است که تبلیغات در طراحی وب سایت بسیار حائز اهمیت است . به علاوه فراموش نکنید که ایجاد یک نمونه طراحی سایت و نیز انجام فرآیند سئو سایت بر روی آن به معنای تقویت دیده شدن می باشد که در واقع همان مفهوم تبلیغات رابرای کاربران فضای وب تداعی خواهد نمود.

ارزش تبلیغات در طراحی سایت ارزان

از منظر کلی هیچ تفاوتی میان تبلیغات در یک طراحی سایت ارزان و سایر طراحی وب سایت ها وجود ندارد.بلکه چیزی که در این میان اهمیت دارد، کیفیت بهینه سازی سایت می باشد. شما می بایست سعی کنید که در انجام پروسه ی تبلیغات استراتژی داشته باشید و نیز تلاش کنید که حتی الامکان تبلیغات شما در منابع معتبر مختلف به نمایش درآید.در غیر این صورت هزینه ی صرف شده از طرف شما به هدر خواهد رفت. در نتیجه مهم ترین قدم در شروع تبلیغات در یک طراحی سایت ، تعیین جامعه ی هدف بازاریابی شما می باشد . پس از آن ببینید که در چه محیط هایی پتانسیل بیش تری برای دیده شدن در جامعه ی هدف را دارید ، سپس برای آن اقدام نمایید. برای این کار می توانید از تبلیغات بنری در سایر طراحی سایت ها ، ایجاد انواع طراحی سایت کاربرپسند و حرفه ای ، اجرای انواع اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت ، فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف و نیز اشتراک فایل استفاده نمایید.

طراحی سایت ارزان – فیس تری:: بازدید از این مطلب : 588
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

 

طراحی سایت تجارت الکترونیک پول سازچگونگی طراحی سایت تجارت الکترونیکی پول ساز

تجارت الکترونیکی در واقع نوعی از تجارت است که هر روز نیز با روندی صعودی و رو به رشد همراه می باشد ، با گذشت هر چه بیش تر زمان ، مردم بیش تر به طراحی سایت های تجاری اعتماد کرده و نیز بیش تر مجاب می شوند که به روش های پرداخت و دریافت الکترونیکی روی آورند. هم چنین امروزه طراحی وب سایت های تجارت الکترونیکی موفق بسیار زیادی وجود دارند که به واسط طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی وب سایت موفق خود درآمد میلیاردی را از آن خود نموده اند .( دقت کنید که منظور از یک سایت حرفه ای می تواند یک طراحی سایت ارزان نیز باشد. ) این روند باعث شده که این شرکت ها بتوانند با کمک گیری از اصول تجارت الکترونیک ، نام تجاری خود را به عنوان برندی معتبر در زمینه طراحی وب سایت های تجارت الکترونیکی مطرح نمایند . به عنوان مثال گوگل ، آمازون ، وال مارت ، ebay و … همه و همه ، تمامی نمونه هایی از طراحی وب سایت های تجارت الکترونیکی موفق می باشند که توانسته اند برای صاحبان خود پولسازی و معروفیت را به ارمغان بیاورند . حال می خواهیم ببینیم که در واقع چه آیتم هایی سبب موفقیت این سایت ها شده است. دقت کنید که تمامی این آیتم ها رابطه ی تنگاتنگی با سئو سایت دارند . در این مقاله سعی کرده ایم که به تفصیل به بیان رمز درآمدزایی چنین سایت های تجارت الکترونیکی موفق بپردازیم .

توصیف شرکت در طراحی سایت

در طراحی وب سایت ، ابتدا می بایست بدانید که دقیقا چه کالا و یا خدماتی را می خواهید ارائه نمایید . در ادامه نیز می بایست تصمیم بگیرید که می خواهید کدام بخش از این امور را به صورت الکترونیکی انجام دهید. بدین صورت محتوای طراحی وب سایتشما به صورت کلی روشن خواهد شد. برای روشن شدن این قسمت ، سعی کنید که کسب و کار خود را در چندین جمله توصیف نمایید . ببینید که کالا و یا خدمات ارائه شده توسط شرکت شما چه آیتم هایی هستند . مشتریان هدف شما چه کسانی می باشند ، محیط رقابتی شما و دیگر رقبای شما چه افراد یا شرکت هایی هستند. هم چنین می توانید برای این منظور از طراحی سایت های رقبای خود بازدید نمایید.
در مرحله ی بعد نیز می توانید بر روی این که کسب وکار شما چه مزایایی در مقابل دیگر کسب وکارها دارند تمرکز کنید .این آیتم به خودی خود بسیار مهم تلقی می شود ، چرا که به کمک این برتری ها در کسب و کار خود می توانید در سئو و بهینه سازی وب سایت خود پیشگام باشید . فراموش نکنید که تمامی اینها می تواند در توصیفی از شرکت شما بسیار موثر باشد.

طراحی Business Plan

در این گام شما می بایست پلان و نقشه ی تجارت خود را مشخص نمایید.با یک پلان و چارچوب کاری مشخص شما قادر به گنجاندن این چارچوب در طراحی سایت خود خواهید بود . این مرحله به معنای برنامه ریزی در خصوص فرایند کسب وکاری شما می باشد. به این فکر کنید که چگونه می توانید فرایندها را به صورت هماهنگ با یکدیگر در راستای اهداف اقتصادی و کسب وکاری خود رقم زنید. تمامی اینها در مفهوم استراتژی کسب وکاری بیان می گردد که در واحد مدیریتی شرکت ها تصمیم گیری می شوند. این آیتم را جدی بگیرید ، چرا که تاثیر چشم گیری در سئو سایت خواهد داشت .

چشم انداز سایت تجارت الکترونیکی شما

یکی از عوامل بسیار مهمی که به شما در امر طراحی سایت و نیز بهینه سازی وب سایت کمک قابل توجهی می نماید ، برنامه ریزی آینده و نیز طرح های توسعه ی شما است . به این فکر کنید که شما با طراحی سایت تجارت الکترنیکی خود چه چشم انداز و آینده ای را برای خود متصور می باشید . هم چنین جایگاهی که برای آینده ی خود در نظر گرفته اید چه ویژگی هایی دارد . این گام مهم یعنی تعیین چشم انداز ، می تواند کلیه ی فرایندهای بعدی سئو سایت را به صورت کاملا هدفمند پیاده سازی نماید.

هدف گذاری کسب و کار

هدف گذاری نیز از عوامل بسیار مهم در بهینه سازی وب سایت می باشد . این نکته را بدانید که تا زمانی که جامعه ی هدف خود را تعیین نکرده اید ، در سئو نیز موفق نخواهید بود . روی این مود تمرکز کنید که هدف واقعی کسب وکاری شما چیست. به عنوان مثال فروش محصول و یا کالا ، ارائه سرویس و خدماتی خاص و یا اهداف آموزشی و فرهنگی همگی نوعی هدف کاری محسوب می گردند. توجه به هدف می تواند تمامی اقدامات کسب وکاری شما از جمله طراحی وب سایت تحت پوشش خود قرار دهد.

بازاریابی اینترنتی

اهمیت بازارایابی به قدری زیادی است که شما هرگز از آن بی نیاز نخواهید بود . بازاریابی فعالیت هسته ای شرکت می باشد که می بایست همواره موثرترین روش ها را انتخاب نماید. اینترنت مارکتینگ در واقع لیستی از گرایش ها مانند سئو سایت و بهینه سازی سایت ، ایمیل مارکتینگ ، ویدیو مارکتینگ ، طراحی وب سایت حرفه ای ، شبکه های اجتماعی ، وب برندینگ ، تبلیغات بنری ، تبلیغات کلیکی و غیره را شامل می گردد. روش های مختلف بازاریابی را ارزیابی نموده و در این میان موثرترین روش را انتخاب نمایید.

 :: بازدید از این مطلب : 615
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

پروتکل ssl در طراحی سایت

پروتکل ssl طراحی سایتپروتکل ssl در طراحی سایت

اگر شما از جمله کسانی باشید که در طراحی سایت فعالیت دارند ، حتما تاکنون نام ssl را شنیده اید . در واقع ssl و یا به عبارتی مخفف همان Secure Socket Layer گونه ای پروتکل رمزنگاری شده بوده که برای انتقال داده بین سرور و کلاینت ایجاد می گردد.از خواص این پروتکل این است که به گونه ای تضمین گر امنیت اطلاعات طراحی سایت خواهد بود. در نظر داشته باشید که در صورتی که در طراحی وب سایت خود نیازمند به انتقال اطلاعاتی مهم از جمله مانند حساب کاربری و غیره باشید در این صورت می توانید برای اطمینان از امنیت اطلاعات خود از این پروتکل ssl استفاده نمایید.

تاثیر ssl در بهینه سازی سایت

تاثیر این پروتکل در بهینه سازی سایت امری بدیهی است ، چرا که شما با استفاده از این پروتکل سعی در انتقال اطلاعات کاربرانطراحی سایت خود به صورتی کاملا امن و تضمین شده دارید. گوگل نیز از این حسن عملکرد شما استقبال کرده و با توجه به این کار شما رتبه ی بهتری را برای سایت شما در نظر خواهد گرفت . نقش موثر و مفید پروتکل ssl در بهینه سازی سایت در گوگل از جمله مواردی است که گوگل به وضوح به آن اشاره کرده است.

نشانه های استفاده از پروتکل ssl در طراحی سایت

اگر می خواهید بدانید که کدام وب سایت از این پروتکل برای انتقال داده های خود استفاده می کند ، می توانید از نشانه هایی که در زیر آن ها را برمی شماریم ، استفاده نمایید. این نشانه ها عبارتند از:

شکل آدرس به صورت https

یکی از بارزترین مشخصه ها در سایت هایی که دارای پروتکل ssl می باشند ، همان استفاده از https در ابتدای آدرس سایت ها است . در این صورت اگر پس از ورود به طراحی سایت خاصی به ابتدای آدرس دقت کنید به جای http که در سایر سایت ها موجود است ، شما https را مشاهده می نمایید. به طور مثال اگر شما پروتکل ssl را در طراحی سایت خود نصب کنید ، آدرس url طراحی وب سایت خود را به شکل زیر مشاهده خواهید نمود:

https://www.domain.com

در واقع بجای پروتکل http از پروتکل https استفاده می نمایید.

نمایش آیکن قفل بسته شده در مرورگر کنار آدرس

از دیگر مواردی که نشان دهنده ی این موضوع است ، همان آیکن قفل بسته می باشد که در کنار آدرس بار در طراحی سایت هایی که از این پروتکل استفاده می کنند ، مشاهده می گردد.

مدت اعتبار گواهینامه ssl

توجه داشته باشید که تنها استفاده از گواهینامه ی ssl کافی نبوده و می بایست این گواهینامه از اعتبار کافی برخوردار باشد ، متاسفانه در بسیاری از سایت ها مشاهده می شود که این گواهینامه مدت زیادی است که به پایان رسیده است و به وضعیت آن نیز رسیدگی نمی شود. که این از لحاظ بهینه سازی سایت و سئو یک امتیاز منفی محسوب خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت اعتبار گواهینامه ssl می توانید روی ایکن لایه امن سبز رنگ در مرورگر خود کلیک نموده و سپس گزینه ی Certificate Information یا همان وضعیت اطلاعات گواهینامه را انتخاب کنید. به وسیله ی این گزینه شما قادر خواهید بود که به صفحه ی گواهینامه بروید. در نهایت درآن صفحه می توانید گزینه Not Valid Before” و “Not Valid Afterرا مشاهده کنید.حال اگر زمان نوشته شده در گزینه “Not Valid After” از تاریخ زمان حال حاضر گذشته باشد باشد در این صورت اعتبار گواهینامه برایطراحی سایت شما به پایان رسیده است.

نحوه ی نصب ssl در طراحی سایت

برای نصب ssl بر روی دامنه طراحی سایت خود می بایست در ابتدا نوع گواهینامه ssl که متناسب با نیازهای طراحی وب سایت شما می باشد را انتخاب نموده و پس از آن از شرکت های ارائه دهنده ی گواهینامه ssl به منظور نصب این پروتکل بر روی دامنه مورد نظر خود اقدام کنید.اما به یاد داشته باشید که به هرحال این کار هزینه بر بوده و در صورتی که هدف شما طراحی سایت ارزان است ، برایتان قابل استفاده نخواهد بود.

طراحی وب سایت ارزان || فیس تری:: بازدید از این مطلب : 404
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

تغییرات سئو سایت جریمهتغییرات لازم برای سئو سایت قبل از جریمه شدن

به طور کلی زیاده روی در سئو سایت بر طراحی سایت ارزان تاثیر منفی خواهد داشت . البته انجام این امر بیش تر توسط متخصصینسئو نبوده و سئو بیش از حد اغلب توسط مبتدیان انجام می گیرد. اخیرا نیز بنابر سخنرانی جدید نماینده گوگل در یک کنفرانس ، گوگل قصد تنبیه و مجازات طراحی سایت هایی را که به صورت افراطی شیوه های بهینه سازی وب سایت را در طراحی سایت خود به کار برده اند ، دارد. در نتیجه لازم است که برای اجتناب از این نوع مجازات موارد زیر را مدنظر قرار دهید :

نکته ی مهم : توجه داشته باشید که اگر پیشاپیش این تغییرات را اعمال ننماییم متاسفانه متقبل زحمات و ضررهای بسیاری از بابت جریمه و مجازات گوگل خواهیم شد.

۱- ضرورت صحیح بودن عناوین محتواها در طراحی سایت

بارها بر این نکته تاکید کرده ایم که با وجود داشتن یک طراحی سایت ارزان می توان در سئو سایت موفق ظاهر شد . یکی از نکاتی که باید برای این منظور رعایت گردد همین عناوین هستند . در مورد عناوین باید توجه داشته باشید که در صورتی که در عنوان چیزی نوشته شود و محتوای زیر آن با عنوان مذکور مغایرت داشته باشد ( مسئله ای که در بسیاری از طراحی وب سایت ها مشاهده می گردد و در واقع نوعی فریب کاربر محسوب می شود. ) مشمول جریمه و مجازات گوگل خواهیم شد و در صورت برطرف نشدن این موارد ، طراحی وب سایت به صورت تدریجی از رتبه ی خود سقوط خواهد نمود.

۲- دستکاری و تغییر لینکهای داخلی طراحی وب سایت

در مبحث طراحی وب سایت و سئو سایت باید این نکته را متذکر شده که اسپایدر های گوگل ابتدا لینکهای anchor text را شمارش نموده و تنها یکی از آنها ارزش صفحه را تصویب نموده و عبور می دهد. وجود لینکهایی که مکررا به صفحات یکسان و با anchor یکسان لینک شده اند در مبحث بهینه سازی وب سایت غیرمفید بوده و در نهایت باعث کاهش رتبه ی سایت و هم چنین شناخته شدن آن به عنوان سایتی با صفحات بیهوده و اسپم(هرزنامه) خواهد شد. در عوض می توانید با تغییرات مفید و منطقی در لینک به صفحات به حل این مشکل بپردازید . از این رو بهتر است لینک داخلی را به صفحاتی از سایت خود که لزوم به دیده شدن دارند قرار دهید .

۳- لینکهای بخش فوتر طراحی سایت

اغلب کثرت کلمات کلیدی در فضای محدود فوتر مانع از راحت خوانده می شوند ، توجه داشته باشید که با عریض تر کردن فوتر سایت در هنگام طراحی وب سایت و یا گنجاندن لینک صفحاتی از سایت که مایل به دیده شدنشان هستیم به صورت گزینه هایی در منوی سایت این مورد نیز قابل حل خواهد بود.

۴- مسدود شدن محتوای طراحی وب سایت توسط موتورهای جستجو

در مقالات پیشین نیز بر کیفیت محتوا و عدم کپی کردن محتوا تاکید فراوانی کردیم . توجه داشته باشید که تاکید بر محتوای خوب برای جذب مخاطب و هم چنین معرفی و انتشار طراحی سایت توسط مخاطبین پیگیر روش موثرتری در افزایش رتبه و سئو سایت به شمار خواهد رفت.

۵- عدم وجود لینک خارجی از سایت های تنبیه شده

سعی کنید از سایت هایی که اسپم (هرزنامه) هستند اصلا لینک نگیرید ، حتی اگر لینک را به رایگان به شما بدهند . البته مسئله این قدر هم جدی نیست که با لینک دادن چنین سایت هایی به طراحی سایت شما ، رتبه ی طراحی وب سایت شما افت نماید ، ولی به صورت کلی می توان گفت که این کار از لحاظ بهینه سازی وب سایت بی فایده خواهد بود. در نتیجه تاکید بر این است که به دلیل تشخیص نسبتا دشوار این مشکل ، بهتر این است که همیشه از سایت های معتبر جهت لینک گذاری استفاده گردد .

طراحی وب سایت ارزان فیس تری:: بازدید از این مطلب : 667
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

بهینه سازی سایتاهمیت لینک خارجی قدرتمند در بهینه سازی سایت

در مقالات پیشین در مورد سئو سایت خارجی و یا off-page صحبت کردیم .در این قسمت نیز به بسط آن مباحث خواهیم پرداخت.گفتیم که در بهینه سازی سایت به صورت خارجی لینک ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند . لینک های خارجی و یا به عبارتی همان بک لینک ها در صورتی که در طراحی سایت مناسبی ایجاد شوند می توانند تا حد زیادی سبب افزایش اعتبار طراحی سایت شما گردند . در این مقاله سعی شده به مواردی که می بایست به منظور ایجاد لینک های خارجی قدرتمند برای طراحی سایت مورد توجه قرار گیرند اشاره شود تا بدین وسیله عملکرد مناسب سایت در سئو سایت و نیز بهینه سازی سایت ارتقا یابد. البته برخی از این تکنیک ها تا حدودی هزینه بر بود اما با اصل طراحی سایت ارزان تقابلی ندارند. در ادامه به بیان نکاتی در این زمینه که در مورد درج بک لینک های قدرتمند برای طراحی وب سایت می باشد، خواهیم پرداخت.

کلمه کلیدی در لینک خارجی طراحی سایت

این نکته از نکات بسیار مهم قلمداد می شود. به این نکته توجه داشته باشید که در لینک خارجی خود می بایست در سایر طراحی سایت ها ، از کلمه کلیدی انتخابی برای طراحی سایت خود به صورت لینک استفاده نمایید و یا به عبارتی کلمه کلیدی را در Anchor text لینک خود بگنجانید.

رابطه ی طراحی سایت با لینک شما

در صورتی که سایتی که می خواهید در آن لینک درج کنید ، موضوع یکسانی با طراحی سایت شما داشته باشد، از لحاظ بهینه سازی سایت و سئو سایت نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.

تعداد لینک های خارجی در طراحی وب سایت

توجه داشته باشید در صورتی که طراحی سایت انتخابی شما برای گرفتن لینک تعداد زیادی بک لینک به دیگر طراحی وب سایت ها داده باشد و یا به طور منظم این لینک ها را تغییر دهد از دیدگاه گوگل این عمل به عنوان خریدبک لینک شناخته می شود و در نتیجه عملکرد آن چنان مثبتی را در سئو سایت و بهینه سازی سایت شما نخواهد داشت.

اعتبار طراحی سایت ارزان

فراموش نکنید که اگر اعتباری نزد گوگل دارید ، آن را بیهوده صرف نکنید. در واقع اعتباری که طراحی سایت انتخابی برای گذاشتن بک لینک دارد نیز عنصری برای قدرت بخشی به طراحی وب سایت شما می باشد. به عبارتی اعتبار سایتی که از آن به سایت خود بک لینک گرفته اید ، در افزایش اعتبار طراحی سایت ارزان شما اثرگذار خواهد بود .

محدودیت تعداد بک لینک ها و عمر سایت

توجه کنید که میزان تعداد بک لینک و عمر وب سایتی که از آن به سایت خود بک لینک دریافت نموده اید ، ملاکی بر اعتبار دادن بهطراحی سایت شما خواهد بود و هر چه بیشتر باشد پتانسیل قدرت بیشتری داشته و برای درج بک لینک ها مناسب تر خواهد بود.

فیس تری || طراحی سایت ارزان:: بازدید از این مطلب : 651
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : طراحی سایت ارزان

طراحی سایت موبایل فرندلیاهمیت طراحی سایت موبایل فرندلی

در مطالب پیشین از طراحی سایت ریسپانسیو و نیز سازگاری طراحی وب سایت با انواع دستگاه ها پرداختیم . موتور جست و جوی قدرتمند گوگل در به روز رسانی جدید خود در الگوریتم های رتبه بندی، مبحث موبایل فرندلی بودن سایت و نیز طراحی سایتموبایل فرندلی را ملاک مهمی در رنکینگ وب سایت ها قرار داده است تاجایی که در رنکینگ وب سایت ها اولویت خاصی برای طراحی وب سایت هایی که موبایل فرندلی هستند قرار داده است. سوال اینجاست که حال این تمرکز و توجه فوق العاده بر موضوع موبایل فرندلی بودن چه دلیلی دارد. بر طبق تحلیل ها و آنالیزهای به دست آمده در مورد کاربران اینترنتی که به مشاهده ی طراحی سایت ها می پردازند ، درصد کاربران موبایل همراه دارای یک روند صعودی می باشد و این در حالی است که تعداد کاربران کامپیوتر شخصی پیشرفتی نداشته و یا در برخی حوزه ها نیز با کاهش همراه بوده اند.

طراحی سایت موبایل فرندلی چیست ؟

طراحی سایت موبایل فرندلی چیست و به چه معناست؟ این یکی از سوالاتی است که بسیاری از کاربران دارند . در پاسخ می بایست اظهار نمود که نمایش طراحی وب سایت به گونه ای که قابلیت تطبیق با سایر دستگاه های مرورکننده ی وب سایت را داشته باشد ، طراحی سایت موبایل فرندلی نامیده می شود .در طول زمان و با گسترش استفاده ی اینترنت ، استفاده از گوشی موبایل به عنوان ابزاری در جهت هدایت کاربران به سمت و سوی طراحی وب سایت تا حد بسیار زیادی مورد توجه قرار گرفته است .

طراحی سایت ارزان یا موبایل فرندلی

همان طور که در مقالات پیشین نیز گفته ایم ، ما بر طراحی سایت ارزان تاکید زیادی داریم.با این حال از لحاظ سئو ، طراحی وب سایت موبایل فرندلی پیشنهاد شده و بالتبع هزینه ها اندگی زیاد خواهد گردید سوال این است که.آیا با این حال طراحی وب سایت موبایل فرندلی پیشنهاد می شود یا خیر؟ در پاسخ این سوال می توان گفت بله . اگرچه شما در این مرحله هزینه ای را برای موبایل فرندلی بودن وب سایت خود متحمل می شوید ، اما از لحاظ بهینه سازی طراحی سایت موبایل فرندلی بسیار به صرفه بوده و کاملا ارزش صرف هزینه ی اندکی بیش تر را خواهد داشت.

اثرات طراحی سایت موبایل فرندلی در سئو سایت

در مورد میزان تاثیر طراحی سایت به صورت موبایل فرندلی و یا ریسپانسیو اظهارات نظر مختلفی از سوی متخصصین بهینه سازی سایت عنوان گردیده است.چیزی که مشخص است این است که به هر حال با توجه به گسترش استفاده از گوشی موبایل به عنوان ابزاری برای جستجو و ورود به طراحی وب سایت ها ، نمایش درستی از سایت شما که در موبایل برای کاربران به تصویر کشیده می شود بسیار لازم به نظر می رسد . عدم تصویر مناسب از طراحی وب سایت در موبایل سبب ترک وب سایت توسط کاربر شده که این امر تاثیر منفی قابل توجهی بر سئو سایت و بهینه سازی وب سایت خواهد گذاشت . تجربه کاربران موبایل در طراحی وب سایت ما مبحث بسیار مهمی است که به وسیله ی طراحی سایت موبایل فرندلی و ریسپانسیو میسر می گردد. به علاوه شکل و نحوه چیدمان بخش ها ، منوها ، زیر منوها و سایر عناصر ضروری صفحه موضوعی است که در طراحی وب سایت موبایل فرندلی مورد توجه قرار خواهد گرفت .

طراحی سایت ارزان = فیس تری:: بازدید از این مطلب : 705
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 بهمن 1394 | نظرات ()